14.9.1400 -1500 AJ

soukr kurz

Ludmila Rosová
obsazený

14.9.1800 -1900 AJ

dospělí začátečníci

Martin Petráček

13.9.1630 -1730 FJ

děti začátečníci

Honoré Banidje

16.9.1600 -1700 ŠP

začátečníci-nový kurz

Rocío Belinchon

13.9.1800 -1900 ŠP

mírně pokročilí

Ludmila Rosová

16.9.1400 -1500 ŠP

děti 6-8let

Rocío Belinchon

16.9.1630 -1730 AJ

soukr kurz

Ludmila Rosová
obsazený

13.9.1630 -1730 ŠP

děti začátečníci

Ludmila Rosová

16.9.900 -945 AJ

děti od 2 let s rodiči

Ludmila Rosová

15.9.1730 -1815 AJ

děti od 3let

Ludmila Rosová

16.9.1700 -1800 ŠP

začátečníci-nový kurz

Rocío Belinchon

16.9.1500 -1600 ŠP

mírně pokročilí,děti,ml teens

Rocío Belinchon

17.9.1600 -1700 AJ

konverzace st teenagers

Adéla Přibylová

17.9.1500 -1600 AJ

konverzace ml teenagers

Adéla Přibylová

15.9.1530 -1630 AJ

ml teenagers

Ludmila Rosová

15.9.1630 -1730 AJ

starší teenagers

Ludmila Rosová

14.9.1600 -1700 AJ

4.-6.třída,mírně až středně pokročilí

Ludmila Rosová

16.9.1830 -1930 FJ

začátečníci-nový kurz

Honoré Banidje

14.9.1600 -1700 AJ

4.-6.třída mírně pokročilí

Karla Mothejlová

16.9.1400 -1500 RR

soukromý kurz

obsazený

16.9.1530 -1630 FJ

individuál

Honoré Banidje
obsazený

16.9.1730 -1830 FJ

středně pokročilí

Honoré Banidje

17.9.1400 -1500 AJ

konverzace děti

Adéla Přibylová

15.9.1800 -1930 AJ

B2,středně pokročilí FCE

Kristýna Greňová

14.9.1015 -1115 RR

soukromý kurz

obsazený

17.9.1500 -1600 AJ

ml teenagers

Ludmila Rosová

14.9.1700 -1800 AJ

předškolní začátečníci

Karla Mothejlová

14.9.1700 -1800 AJ

6-8let,Honzík Sekavec a spol:-)

Ludmila Rosová
obsazený

16.9.1400 -1500 FJ

předškolní a první třída

Ludmila Rosová

15.9.1430 -1530 AJ

předškolní a první třída mírně pokročilí

Ludmila Rosová

16.9.1515 -1615 AJ

3.a 4.třída,mírně pokr

Ludmila Rosová

15.9.900 -1000 AJ

středně pokročilí

Ludmila Rosová

15.9.1100 -1200 AJ

začátečníci-nový kurz

Ludmila Rosová

13.9.1300 -1400 AJ

mírně pokročilí dospělí

Ludmila Rosová

16.9.1730 -1900 AJ

B2,Mullerka a spol:-)

Ludmila Rosová
obsazený

17.9.1700 -1800 IT

mírně pokročilí

Ivana Křelinová

17.9.1600 -1700 IT

začátečníci-nový kurz

Ivana Křelinová

14.9.1900 -2000 IT

pokročilí

Ivana Křelinová

13.9.1900 -2000 IT

středně pokročilí

Ivana Křelinová

15.9.1530 -1630 AJ

konverzace děti

Eamonn Warde
obsazený

15.9.1830 -2000 AJ

C1-C2

Eamonn Warde
obsazený

15.9.1730 -1830 AJ

konverzace st teenagers a dospělí

Eamonn Warde
obsazený

15.9.1630 -1730 AJ

konverzace ml teenagers

Eamonn Warde
obsazený

16.9.1800 -1900 ŠP

pokročilí B1-B2

Rocío Belinchon

13.9.1630 -1800 AJ

st teenagers B2

Veronika Fajková

16.9.1630 -1730 FJ

mírně pokročilí,děti,ml teens

Honoré Banidje

13.9.1530 -1630 AJ

3.a 4.třída,mírně pokr

Ludmila Rosová

13.9.1430 -1530 AJ

teenagers středně pokr B1

Ludmila Rosová

14.9.1500 -1600 AJ

Ludmila Rosová
obsazený
Po
Út
St
Čt